Nábytok

Nábytok na mieru MOJASKRINA.SK neoznačuje len vstavané skrine, ale aj iný nábytok do domácnosti, či kancelárie.
K praktickým vstavaným skriniam si teraz môžete objednať v rovnakých materiáloch aj ostatný nábytok tak aby vám doma všetko ladilo.
Všetko pre vás vyrobíme tak ako vstavané skrine NA MIERU. Vyberte si z našej ponuky postele, nočné stolíky, komody, rošty, matrace a iný nábytok.

Postele

Moderné postele vám vyrobíme vo viac ako 200 farebnými prevedeniach, v rozmeroch a dizajne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Či už budete mať záujem o manželskú posteľ, alebo jednolôžko, vždy vám ju radi navrhneme a vyrobíme na mieru. V prípade záujmu vám ju prievezieme a zmontujeme.

Manželská posteľ s úložným priestorom

Komody

Úložných priestorov nikdy nie je dosť a preto v našej ponuke nechýbajú komody. Najobľúbenejší nábytok na odkladanie spodného prádla a iných drobných vecí. Komody rovnako ako ostatné vybavenie domácnosti pre vás vyrobíme na mieru. Komodu si môžete vybrať s rôznym počtom zásuviek či dvierok.

Nočné stolíky

Vyberte si k svojej novej posteli aj niektorý z nočných stolíkov. V rovnakom materiály ako vstavaná skriňa či posteľ. Nočné stolíky vám vyrobíme taktiež na mieru.

nočný stolík

Rošty

Neoddeliteľnou súčasťou postele je kvalitný rošt. Rošty si u nás môžete objednať spolu s posteľou, ale aj samostatne. Poradíme vám pri ich výbere a skombinujeme s matracom.

Matrace

Užite si kvalitný matrac a spite ako vo vatičke. Na výber mäkšie a tvrdšie matrace. Matrace vám dodáme v štandardných rozmeroch, ale aj vyrobené presne na mieru. Pri štandardných rozmeroch možnosť dodanie už od 24 hodín od objednania.

Menu